Ünlü oyuncu Kevin Spacey korkuttu: Apar topar hastaneye kaldırıldı

Bir süredir cinsel taciz suçlamalarıyla dikkat çeken Kevin Spacey, temmuz ayında dokuz cinsel suçtan suçsuz bulunmuştu. House of Cards yıldızı, bu defa da Özbekistan’da düzenlenen 15. Taşkent Uluslararası Film Festivali’ne katıldığında yaşadığı sağlık sorunlarıyla dikkat çekti.

Festivalde yaptığı konuşmada Spacey, Semerkant’taki Afrasiyab Müzesi’ni gezerken sol kolunun tamamının yaklaşık sekiz saniye boyunca uyuştuğunu hissettiğini söyledi.

Ünlü oyuncu, cinsel taciz suçlamaları yüzünden House of Cards dizisinden de ayrılmak zorunda kalmıştı.

Spacey, şunları söyledi: “Bugün burada beklenmedik bir şey yaşadım. Duvarlardaki bu olağanüstü duvar resmine bakıyordum ve aniden yaklaşık sekiz saniye boyunca sol kolumun tamamının uyuştuğunu hissettim. Hemen birlikte olduğum insanlara durumu anlattım ve bir sağlık merkezine gittik. Öğleden sonrayı orada çeşitli testler yaparak geçirdim. Personel benimle ilgilendi ve hatta beni MR’a bile soktu. Her şey tamamen normal çıktı ve daha ciddi bir şey olmadığı için minnettarım. Ama aynı zamanda biraz durup hayatın hepimiz için ne kadar kırılgan olduğunu düşünmemi de sağladı.”

Aktöre yakın bir kaynak da ünlü oyuncunun sözlerini doğrulayarak şunları söyledi: “Bay Spacey, sağlık sorunları nedeniyle bir tıp merkezine götürüldü. Doktorlar ve personel tarafından profesyonelce tedavi edildi ve kalbinde herhangi bir sorun olmadığı görüldü.”

Oscar ödüllü oyuncu, 2001 ile 2013 yılları arasında işlediği iddia edilen cinsel saldırı da dahil olmak üzere dokuz suçlamayı reddetmişti. 26 Temmuz’da da jüri Spacey’i suçsuz buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x