Şeyma Subaşı’nın Boşanır Boşanmaz Takibe Aldığı İsmi Duyunca Ağzınız Açık Kalacak!

Acun Ilıcalı’yla yaşadığı aşkla üne kavuşan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde Mısırlı eşi Mohammed Alsaloussi’den tek celsede boşanmıştı. Boşanır boşanmaz soluğu Paris’te alan Şeyma’nın Instagram’dan takibe aldığı isim ise bünyelerde şaşkınlık yarattı…

Hepimiz Şeyma Subaşı’nı Acun Ilıcalı ile yaşadığı yasak aşkla tanıdık. O dönem Zeynep Yılmaz ile evli olan Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği yarışmaya katılan Subaşı ile aşk yaşaması şok etkisi yaratmıştı.

Acun Ilıcalı’dan Melisa adında bir kızı dünyaya gelen Şeyma Subaşı, Zeynep Yılmaz ile Ilıcalı boşandığında bu ikonik paylaşmı yapmıştı.

Gelgelelim uzun yıllar beklediği Acun Ilıcalı ile evliliği kısa sürmüştü Subaşı’nın… Çift evliliklerinin üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra da boşanmıştı.

Bu boşanmanın üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra da İtalyan DJ Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açmıştı…

Çift yaklaşık 2 yıl süren bu birlikteliği araya giren mesafeler yüzünden bitirmiş ve iki isim de yoluna bakmıştı.

Ta ki Şeyma Subaşı Mısırlı Mohammed Alsaloussi’den boşanana dek arkadaşlar!

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz mayıs ayında evlendiği Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi’den tek celsede boşanmıştı geçtiğimiz günlerde.

Tabii bu boşanmayla ilgili birçok iddia atılmıştı ortaya. Meedo’nun aslında milyarder olmadığı ve parasının bittiği iddiaları ortalıkta dolaşırken, bir yandan da Subaşı’na psikolojik şiddet uyguladığı söylenmişti.

Yine Subaşı’nın Acun Ilıcalı’dan maddi-manevi yanındayım sözünü aldıktan sonra da boşanmaya karar verdiği iddia edilmişti!

Meedo’dan boşanır boşanmaz soluğu Paris’te alan Şeyma Subaşı, eski sevgilisi Guido’yu Instagram hesabından takibe aldı… İkili şu an Instagram’da birbirini takip ediyor.

Arkadaşlarıyla Guido’nun sahne aldığı mekana giden Şeyma Subaşı, “İkili arasındaki aşk yeniden mi başlıyor?” sorularını akıllara getirdi.

Geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı’nın düğününe de katılan Burak Ateş ile aşk yaşadığı ve bu yüzden Meedo’dan boşandığı da iddia edilmişti!

Şimdi ise Guido ile yeniden birlikte olabileceği konuşuluyor… Şeyma Guido’ya mı döndü bilmiyoruz!

Bakalım neler yaşanacak, bekleyip göreceğiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x