Kadınları Olduğundan 10 Yaş Küçük Gösteren Saç Şekilleri Belli Oldu! Kahkül, Kısa Saç Veya Bukleli… Genç Görünme Tüyoları

İNCE TELLİ SAÇI OLANLAR İÇİN BOB SAÇ

Şu anda klasik bob tarz kesimi benimseyen Cate Blanchett (54) ve Kourtney Kardashian (44) ile büyük bir an yaşıyor, ancak saç stilinin hala zamansız olmasına yardımcı oluyor. Ayrıca ince saçlarınız varsa bu, görünüşünüzün çok daha parlak görünmesini sağlayacaktır.

Uzmanlar, katlı bob’un daha genç bir görünüme katkıda bulunabileceğini “çünkü ‘modern bir dokunuş kattığını” söylüyor.

DALGALI VE KIVIRCIK SAÇLILAR

Uzmanlar “Isıyla şekillendirmekten kaçınmak ve doğal buklenizi benimsemek, saçınızın parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur” diyor. Kısa saç, yüz hatlarınızı uzatır ve başkalarının dikkatini gözlerinize çeker” diye devam etti.

‘Genç görünümü arttırmak için alnınıza yumuşak bir şekilde inen birkaç bukle’ olmasını önerdi.

GERİYE SIKI TOPLANMIŞ SAÇLAR

65 yaşındaki Madonna ve 58 yaşındaki Linda Evangelista ile çalışan güzellik uzmanı Garren, “Hiçbir şey, ister ortadan ayrılmış ve geriye çekilmiş saçlardan daha güzel ve zamansız olamaz” dedi.

Garren şöyle devam etti: ‘Saçları geri çekmek her zaman işe yarar, özellikle kontrol edilmesi zor saçlar için harika bir yöntemdir, her zaman gurur verici ve çok güçlüdür’ diye devam etti Garren, ‘Saçın çok kabarık olmasını istemezsiniz, bu sizi yaşlandırır. ‘

FRANSIZ KAHKÜLÜ

Dolgun kahküller ve köprücük kemiği uzunluğundaki perçem zarif, genç ve romantik görünümün anahtarlarından!

SAÇ UZATMAKTAN KORKMAYIN

Kim Kardashian, Megan Thee Stallion ve Cardi B ile çalışmalar yapan ünlü kuaför, kadınların sağlıklı olduğu sürece saçlarını uzatmaktankorkmamaları gerektiğini açıkladı.

Doğal saç, peruk ve kaynak ekleme konusunda uzman olan Davontae, “Genel kanı bize daha uzun stillerin sizi yaşlandırabileceğini söyledi ancak durum hiç de öyle değil” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x