İsmail Saymaz’ın “Suç Makinesi Çıktı” Diyerek Suçlarını Tek Tek Sıraladığı Ece Ronay’dan Cevap Gecikmedi

Fenomen Ece Ronay son zamanlarda gündemimizden düşmüyor. Ronay’ın son olarak güzellik merkezlerinin kurşunlandığı ortaya çıkmıştı. Gazeteci İsmail Saymaz, ‘Suç makinesi çıktı’ başlığını düştüğü yazısında Ece Ronay’ın suçlarını tek tek sıraladı. Fenomen Ece Ronay’dan ise cevap gecikmedi.

Dilan Polat’ın kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlamalarla tutuklanmasının ardından gözler diğer sosyal medya fenomenlerine çevrildi.

Son zamanlarda özellikle güzellik merkezi açan fenomenlerin sayısında bir artış yaşanmıştı. Mercek altına alınan isimlerden birisi de hem şarkıcı hem fenomen hem de güzellik merkezi sahibi kimliğiyle tanınan Ece Ronay oldu.

Ece Ronay’ın güzellik merkezleri geçtiğimiz günlerde kurşunlanmıştı.

Ece Ronay, kurşunlanma olayından ise eski eşi Mehmet Bilir’i sorumlu tuttuğunu belirtmişti. Ronay ve Bilir arasındaki tartışmaların devam ettiği bilinirken gerçekleşen bu olay, akıllarda soru işareti bırakmıştı.

Ece Ronay’ı köşesine taşıyan gazeteci İsmail Saymaz ise şoke eden iddialarda bulundu.

Saymaz, güzellik merkezlerinin kurşunlanmasının ardında  Ayhan Bora Kaplan’ın sağ kolu olarak tanındığı söylenen Serdar Sertçelik’in olduğunu yazdı. 

İsmail Saymaz, Ece Ronay’ın işlediği suçları ve yargılandığı suçları da tek tek sıraladı.

Dolandırıcılık, kasten yaralama, tehdit, hakaret, mala zarar, darp…

Saymaz, Ece Ronay’ın işlediği ve yargılandığı suçları hem tarih hem de yer belirterek yazdı. Ronay’ın GBT kaydına göre 2014, 2015 ve 2016 yıllarında üç kez evden kaçtığını, 2018’de ise İzmir’de alkollü araç kullanmaktan işlem gördüğünü iddia etti.

Ece Ronay’dan ise İsmail Saymaz’ın paylaşımına cevap gecikmedi: “Kanıtlarsanız havlayacağım”

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ece Ronay ‘Ayhan Serdar dediğiniz insana yaptırdığımı kanıtlarsanız bir hafta boyunca her sabah kalkıp storylerde havalayacağım’ diyerek tepki gösterdi.

“Kanıtlayamazsanız siz bu haberin kaynağını açık, görünür ve net şekilde paylaşacaksınız. Uygun mudur efendim?”

‘Yoksa Ece çok seviyesiz muhattap olamamın altına sığınıp bana hiçbir cevap vermeden uydurma haberi yaptığınızla mı kalmak istersiniz?’

Öte yandan Ece Ronay, güzellik merkezi açmadan önce kendisine Dilan Polat’ın rol model olduğundan da bahsetmişti.

2. Sayfa’nın konuğu olan Ece Ronay, ‘Onun hayatı rol model olmuştu, Dilan Polat’ın hayatı. Ben de bu işe girdim. Cihazlarımı ondan aldım ama sonra firmamı değiştirdim o zaman 1.5 milyon ödemiştim ona bana indirimli vermişti.’ ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x