Samsung 2 popüler modeli için güncelleme müjdesini verdi!

Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra kullanıcıları, Amerika Birleşik Devletleri’nde Nisan 2023 güvenlik yaması güncellemesi ile geliştirilmiş güvenlik özelliklerinin keyfini çıkarabilirler. Firmware sürümü N98xU1UES4HWC9, telefonlardaki potansiyel açıklıkları ele alan 60’tan fazla güvenlik düzeltmesi getirerek cihazları potansiyel siber saldırılara karşı daha güvenli hale getiriyor.

Operatör kilitli üniteler henüz güncellemeyi almadı, ancak hem Note 20 hem de Note 20 Ultra’nın kilidi açık versiyonları artık yeni güncellemeye erişebilirler. Kullanıcılar, Ayarlar » Yazılım güncellemesi yolunu izleyerek en son güncellemeyi indirip yükleyebilirler. Ayrıca, manuel güncelleme için Samsung’un yazılım veritabanında da bu sürüm mevcut.

Samsung 2 popüler modeli için güncelleme müjdesini verdi!

Yeni güncelleme yeni özellikler getirmese de, istikrar geliştirmeleri ve diğer küçük hata düzeltmelerini içerebilir. Samsung, birkaç ay önce birkaç yeni özellik ve geliştirmeler de dahil olmak üzere One UI 5.1 güncellemesini yayınlamıştı.

Galaxy Note 20 serisi, kutudan ilk olarak Android 10 ile çıktı ve kullanıcılar, ardından Android 11, 12 ve 13 gibi Android işletim sistemi güncellemelerini aldılar. Bu en son güvenlik yaması, Samsung’un cihazlarını en son güvenlik protokolleriyle güncel tutma konusundaki taahhüdünü vurgulamaktadır ve kullanıcılara güvenli bir mobil deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Bu da Güney Koreli teknoloji devinin kullanıcılarına verdiği sözü tuttuğunun bir kanıtı olarak görülecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir